Mapa


Zobacz, jak łatwo poruszać się po blogu.

Najnowsze wpisy wyświetlają się na stronie głównej. Wykaz wszystkich opublikowanych materiałów, począwszy od 2012 r., znajdziesz u dołu strony. Możesz skorzystać z wyszukiwarki, chronologicznego wykazu wszystkich wpisów, listy popularnych (najczęściej czytanych) materiałów oraz słów kluczowych, do których przyporządkowany jest każdy wpis.

Strona automatycznie dostosowuje się do urządzeń mobilnych. Jeżeli masz problemy z wyświetlaniem bloga, spróbuj skorzystać z innej (nowszej, zaktualizowanej) przeglądarki. W razie problemów technicznych służę pomocą.

W ciągu 4 lat od założenia bloga został on wyświetlony ponad ćwierć miliona razy, polubiło go ponad cztery tysiące osób, a ćwierć tysiąca opublikowanych postów zostało skomentowanych prawie tysiąc razy.

Do wielu wpisów zainspirowali mnie Czytelnicy, dlatego gorąco zachęcam do komentowania przeczytanych tekstów.

Pytania i kwestie, o których jeszcze nie pisałem, możesz przesłać mailowo: mikolaj.malecki@uj.edu.pl bądź przez Facebooka. Jeśli polubisz stronę bloga na Facebooku, będziesz na bieżąco informowany o nowych esejach i komentarzach.

 

Podziel się


Jeśli treści zamieszczone na blogu przydały Ci się lub Cię zainteresowały, podziel się nimi na swojej stronie internetowej, Facebooku albo w przygotowywanej publikacji. Możesz posłużyć się linkiem albo wskazać miejsce opublikowania cytowanego materiału.

Sposób 1: przytoczenie pełnego adresu URL, pod którym znajduje się cytowana informacja (adres wpisywany w okienko przeglądarki internetowej). Poniżej przykład pełnego adresu URL dla wpisu z dnia 3 stycznia 2014 r.:

Sposób 2: podanie tytułu wpisu, daty jego opublikowania, nazwy bloga oraz domeny:
M. Małecki, Nowe przestępstwo: brawura na drodze, „Dogmaty karnisty” z 3 stycznia 2014 r., http://dogmatykarnisty.blogspot.com/
Informacjami jednoznacznie identyfikującymi teksty zamieszczone na blogu są ich tytuły i daty publikacji, bądź adresy URL.

Gorąco zachęcam do cytowania bloga!